Pomáhame pretaviť vaše finančné ciele do reality

Sme
Private Brokers

Veríme, že každý má právo starať sa o svoje financie podľa seba. V HABERL Wealth Management sme sa po dlhoročných skúsenostiach zo správy majetku preto rozhodli sprístupniť investovanie pre každého a založili Private Brokers. Brokera s modernou a intuitívnou platformu so stovkami finančných inštrumentov.

Zakladáme si na osobnom a proklientskom prístupe. Svedčia o tom aj dedikovaný makléri, ktorí sú vám k dispozícii 5 dní v týždni, vždy, keď potrebujete s čímkoľvek poradiť.


Kontakt

Trnavská cesta 74/A
821 02 Bratislava
Slovensko

Máte na nás akékoľvek otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

Ľudia ako ty zhodnocujú peniaze ich investovaním

350+

investičných možností

Nájdite odpovede na vaše otázky.

Kontaktujte nás na emailovej adrese support@privatebrokers.eu. Môžete si s nami následne dohodnúť aj osobné stretnutie, ktoré bude na našej adrese Trnavská cesta 74/A.

Private Brokers je obchodná značka vlastnená a prevádzkovaná spoločnosťou HABERL Wealth Management, o.c.p., a.s., ktorá je licencovaný obchodník s cennými papiermi, regulovaný Národnou bankou Slovenska.

Sme regulovaná finančná inštitúcia a prostriedky našich klientov sú chránené Garančným fondom investícií do výšky 100 000 EUR v prípade vkladov klienta a 20 000 EUR v prípade už zainvestovaných peňažných prostriedkov. Garančný fond však nehradí straty vyplývajúce z poklesu hodnoty investície vplyvom trhového vývoja.